ایرج مصداقی  
تماس
زندگینامه
از سایت‌های دیگر
مقاله
گفت‌وگو
صفحه‌ی نخست


دسته گل وزیر اطلاعات دولت روحانی به مسعود رجوی

ایرج مصداقی

پیشتر بارها نوشتم و گفتم که ارتجاع غالب و ارتجاع مغلوب لازم و ملزوم یکدیگر هستند. ولی فقیه غالب و ولی فقیه مغلوب هر دو نه تنها از یک آبشخور ارتزاق می‌کنند بلکه برای قطع یک ریشه می‌روند.

در پروژه‌ی مربوط به دستگیری حمید نوری نیز تأکید کردم که مسعود رجوی با رذالت و بی‌شرمی مثال زدنی ضمن آن که مانع شهادت و شکایت اعضا و هواداران این سازمان علیه نوری می‌شود از همه امکانات خود برای رهایی او از چنگال عدالت استفاده می‌کند.
رجوی قبلا نیز بارها اعضای مجاهدین را روی مرز و یا روی میدان‌های مین رها کرده بود تا به چنگال دستگاه امنیتی رژیم بیافتند.
این بار در بحبوحه‌ی حملات لجام گسیخته‌ی فرقه پلید رجوی علیه اسماعیل وفا یغمایی و ایرج مصداقی، دستگاه امنیتی رژیم نیز با یک دسته‌گل به استقبال رجوی آمده است تا آبی روی سوز درون خود بریزد.
وزارت اطلاعات در یکی از سایت‌های تابعه‌ی خود به نام «ره‌یافتگان» روز گذشته مقاله‌‌ای انتشار داد به نام «دین مبین اسلام و کاریزمای شوم التقاط» و لینک آن را برای فرقه رجوی فرستاد تا بقیه کار را آن‌ها در دست بگیرند.  فرقه رجوی از روز گذشته تا کنون ضمن پاسکاری با وزارت اطلاعات رژیم مشغول باز پخش و تکثیر این دسته گل است. دراین مقاله از جمله آمده است:‌
«در مقابل هر چند نیروهای جان بر کف نظام با همت و تلاش به مقابله با این سرانگشتان نفاق، از جان خود مایه می‌گذارند، اما آیا این کافیست؟
این که مجموعه آقای علوی (وزیر محترم اطلاعات) با کارهای شبانه‌روزی خود برخی توابین منافقین مانند سلطانی، خدابنده، عزتی، حسینی، یغمایی، کریمدادی،‌ مصداقی، پورحسین و… را استخدام کرده،‌ با انرژی‌گذاری کلان و البته تأمین مالی، توابین را به رویارویی روانی با خود منافقین می‌کشاند، بسیار عالیست؛ اما آیا کافیست؟» [1]
 
آیا یک سیستم اطلاعاتی، نام کسانی را که به استخدام درآورده برملا می‌کند تا از تأثیرگذاری‌شان بکاهد؟ چرا وزارت اطلاعات بند را آب داده و می‌گوید منتقدان و مخالفان فرقه رجوی را به خدمت درآورده و برای «رویارویی» با این فرقه تأمین مالی می‌کند؟
کدام سیستم امنیتی در دنیا نام مزدوران و جاسوسانش را برملا کرده و خبر از تأمین مالی آن‌ها داده است؟‌
 
این اولین بار نیست که دستگاه امنیتی رژیم و فرقه رجوی به یکدیگر پاسکاری می‌کنند. دستگاه امنیتی رژیم از میزان نفرت مردم نسبت به فرقه رجوی آگاه است. به همین دلیل است که عکس مریم رجوی را کنار حامد اسماعیلیون فتوشاپ می‌کند تا او و کمپین دادخواهی‌اش را بدنام کند.
 
Bild
 
دستگاه امنیتی رژیم این بار برای امدادرسانی به فرقه‌ی رجوی، مدعی می شود که اسماعیل وفا یغمایی و ایرج مصداقی را به خدمت درآورده و تأمین مالی می‌کند.
خشم دستگاه امنیتی رژیم و فرقه رجوی از هشتمین محکومیت حمید نوری البته قابل فهم است. این خشم هرچه جلوتر رویم بیشتر می‌شود.
بلافاصله پس از دستگیری حمید نوری، دستگاه امنیتی رژیم دو فایل صوتی متعلق به محمد مقیسه (ناصریان) و علی رازینی را در اختیار فرقه رجوی قرار داد تا محملی برای ابراز وجود و حمله به ایرج مصداقی و زیرسؤال بردن دستگیری حمید نوری پیدا کند . هدف دیگر رژیم این بود که از طریق این فرقه پلید نقش حمید نوری در کشتار ۶۷ را کمرنگ جلوه دهد.
این فرقه عاجزتر از آن است که در بالاترین سطوح قضایی و امنیتی رژیم نفوذ داشته باشد. فرقه رجوی در طول ۴ دهه گذشته از انتشار تصویر مقیسه عاجز بود اما بلافاصله پس از دستگیری حمید نوری قادر شد که به فایل صوتی صحبت‌های وی در مورد نوری دست پیدا کند!‌ آیا همین مورد مشکوک نیست؟‌
این فرقه طی ۴ دهه گذشته از دست‌یابی به عکس حسینعلی نیری و مرتضی اشراقی عاجز بود اما طی چند روز به فایل صوتی دو تن از بالاترین صاحب‌منصبان قضایی دست یافت! این فرقه به مدت بیش از سه دهه نام حسینعلی نیری رئیس هیأت کشتار ۶۷ را به اشتباه جعفر نیری اعلام می‌کرد که در سال ۱۳۶۴ در سقوط هواپیما کشته شده بود.
در این باره قبلاً توضیح دادم.
 
 
همانطور که قبلاً نیز پیش‌بینی کردم در آینده شاهد همکاری بیشتر این دو سیستم جهنمی خواهیم بود.
 
ایرج مصداقی ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
 
 
irajmesdaghi@gmail.com
 
 
 

منبع: ایرج مصداقی

اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

facebook Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

   

نسخه‌ی چاپی  


irajmesdaghi@gmail.com    | | IRAJ MESDAGHI 2007  ©