ایرج مصداقی  
تماس
زندگینامه
از سایت‌های دیگر
مقاله
گفت‌وگو
صفحه‌ی نخست


افشای توطئه کاوه موسوی همزمان با اعلام حکم دادگاه حمید نوری

ایرج مصداقی

درحالی که کمتر از ۲۴ ساعت به اعلام حکم حمید نوری مانده و چشم‌های نگران میلیون‌ها ایرانی  و به ویژه دادخواهان به دادگاه استکهلم و حکم صادره از سوی قضات و هیأت ژوری است، کاوه موسوی با همدستی ربکا مونی و با پشتیبانی فرقه رجوی به منظور انحراف افکار عمومی درصدد اجرای توطئه بیشرمانه‌ای برآمده‌ است. کاوه موسوی و ربکا مونی، ماه گذشته برنامه شریرانه‌ای با همکاری فرقه رجوی در دانشگاه آکسفورد برگزار کردند که خود شرح جداگانه‌ای می‌طلبد. در روزهای آینده و پس از دادگاه حمید نوری، مشروح اقدامات کاوه موسوی را به سمع و نظر خوانندگان خواهم رساند. گزارش من در این باره دو هفته است که آماده شده اما به دلیل صدور حکم حمید نوری انتشار آن را به تعویق انداختم تا افکار عمومی اسیر حاشیه نشود.  

کلید توطئه اخیر، روز گذشته زده شد. یکی از خبرنگاران تلویزیون «بی بی سی» با هرش صادق‌ایوبی همسر سابق دخترخوانده حمید نوری تماس گرفته و مطالبی را از زبان من علیه وی مطرح می‌کند تا زمینه‌ساز اقدام بعدی کاوه موسوی شود.

این خبرنگار «بی‌ بی سی» در ارتباط با کاوه موسوی است و پیشتر نیز با او همدستی کرده بود و هرش صادق‌ایوبی را نیز می‌شناسد.

در ادامه، حسن اعتمادی، وارد صحنه می‌شود و در تلویزیون «اندیشه» و در گفتگو با کاوه موسوی کلید توطئه زده می‌شود. این برنامه در واقع زمینه‌سازی برای بیانیه توطئه‌آمیزی است که کاوه موسوی برای انتشار آن نقشه می‌کشد.

امروز کاوه موسوی به تصور این که زمینه‌چینی روز گذشته خبرنگار «بی‌ بی سی» مؤثر بوده، متن سراسر دروغ و جعل زیر را برای هرش صادق ایوبی می‌فرستد تا بلکه با امضای این متن از سوی او و انتشار آن در رسانه‌ها، هم‌زمان با صدور حکم حمید نوری جنجال تازه‌ای به پا کند.

هرش‌ صادق‌‌ایوبی که می‌داند ادعاهای مطرح شده از سوی کاوه موسوی دروغ و جعل و یاوه‌گویی است و به منظور بزرگنمایی نقش خود در این پرونده و امدادرسانی به نظام نکبت اسلامی و فرقه رجوی سرهم شده، من و نیما سروستانی را در جریان قرار داد و پرده از توطئه کاوه موسوی و همدستی ربکا مونی برداشت.

متنی که در ادامه می‌آید توسط کاوه موسوی نوشته شده و برای هرش صادق‌ایوبی فرستاده شده است و تلاش کرده تا امضای او را بگیرد.

 

«درود عزیز،

تو ، ربکا و من لازم است روز حکم نوری با هم اعلامیه مشترک بدهیم و صریحا بمردم ایران حقیقت را بگوئیم که

۱. فیلم نیما سروستانی از محدوده توافق ما، بی اجازه ما ، خارج شده ،  تصویری کاملا غیر واقعی و نادرست ارائه میدهد

۲. توافق ما این بود که فیلم بعد از حکم دادگاه منتشر شود و صریحا گفته شود که این فیلم بعدا درست شده و باز سازی صحنه است و هرگز در زمان وقوع تهیه نشده.

۳. حمید نوری خود ویزا گرفته و با میل خود و جهت طرح مداخله در مشکلات خصوصی خانوادگی بضرر تو میامده. برای حفاظت از خود و فرزندت اول تلاش کردی با دو خبرنگار معتبر در بی بی سی و صدای امریکا تماس بگیری که بجهانیان اطلاع دهی نوری یک جانی است و چون پاسخ نکرفتی از طریق اینترنت با مصداقی قرار گذاشتی. بمحض ملاقات با او در همان لحظه که موضوع را برایش باز کردی، جلوی تو بمن تلفن زد و تو شخصا شاهد مکالمه بودی. بتو گفت که “ کاوه موسوی اینکاره است و میتواند نوری را دستگیر کند “

۴. افسانه توطئه و تله برای نوری دروغ مطلق است که ابدا صححت ندارد. ایرج مصداقی این افسانه را تولید کرده که خود را در موقعیت جدا و ویژه در مقابل صدها قربانی ‌و شاهد دیگر قرار دهد. نفش مصداقی همین بود و بعد از بازگشت از لندن برای ملاقات کاوه موسوی رفت امریکا و کوچکترین نقشی در پیدا کردن یوران …..  نداشت.

۵. فیلم نیما سروستانی باز سازی ‌و صحنه سازی بعد از جریانات و تحریف واقعیت و مغایر با تعهدی که بما سه نفر داده بود می‌باشد

۶. مردم ایران مستحق چنین تحریف حقایقی که منجر به بزرگترین پیروزی در مقابل این حکومت سر تا پا جنایت ، نیستند.

۷. دستکیری نوری بدون توطئه و تله گذاری بوقوع پیوسته و مردم حق دارند که بیش از این دروغ نشنوند

ربکا مونی، هیروش صادقی ، کاوه موسوی

۱۴ جولای ۲۰۲۲ »

علاوه‌بر دروغ‌هایی که موسوی در رابطه با من و هرش‌صادق‌ایوبی سرهم کرده و انتظار داشته هرش این یاوه‌ها را تأیید کند در مورد فیلم نیما سروستانی هم دروغ می‌گوید. ربکا مونی به‌خوبی درجریان دروغگویی کاوه موسوی هست. او می‌داند که روز ۱۹ اکتبر در منزل مختار شلالوند ارتباط او و کاوه موسوی را همزمان با هرش صادق‌ایوبی برقرار کردم.

همچنین نیاز به توضیح است که نیما با اجازه من و هرش صادق‌ ایوبی و در حضور ما با یوران یالمارشون تماس گرفت و او به دلیل آن که کیفرخواست نوری توسط دادستان به دادگاه ارائه شده بود با انتشار تیزر فیلم وی موافقت کرد. یالمارشون در حضور ما به هرش توصیه کرد که از انجام مصاحبه مطبوعاتی خودداری کند اما تصمیم در این مورد را به عهده خودش گذاشت.  اتفاقاً این کاوه موسوی بود که به منظور بزرگنمایی نقش خود تصویر پاسپورت نوری و چند کلیپ از او را که با لطایف‌الحیل از هرش صادق‌ایوبی گرفته بود بدون اطلاع و اجازه او و ما شاکیان در رسانه‌ها پخش کرد و مشکلات امنیتی برای هرش به‌وجود آورد.

کاوه موسوی تا دو هفته بعد از انتشار تیزر فیلم نیما سروستانی هیچ اعتراضی نسبت به انتشار آن نداشت و خوشحال هم بود و اصرار می‌کرد که روی نقش او در گفتگو با رسانه‌ها تأکید شود. حتی پس از انتشار این تیزر موسوی در دو گفتگو با حضور من شرکت کرد و هیچ ناراحتی نسب به انتشار فیلم بروز نداد. عنوان یکی از این گفتگو‌ها «چگونه حمید نوری را به دام انداختیم؟! جلال ایجادی، کاوه موسوی، ایرج مصداقی» است.

 وقتی در این گفتگو شرح وقایع و چگونگی به دام انداختن نوری را می‌دادم، موسوی لبخند می‌زد و ابراز خوشحالی می‌کرد.

https://www.youtube.com/watch?v=4AGZLL0FKLk&ab_channel=RadioMani

او بطور خصوصی هم هیچ اعتراضی به هیچ‌یک از ما نکرد.

تصور کنید همه ادعاهای موسوی واقعیت داشته است،‌ آیا تلخ کردن کام مردم ایران در لحظه صدور حکم حمید نوری همدستی با نظام نکبت اسلامی و جانیان نیست؟

اگرچه مایل نبودم قبل از صدور حکم حمید نوری در مورد حاشیه‌ها روشنگری کنم اما به منظور خنثی‌کردن آخرین توطئه علیه جنبش دادخواهی مجبور به انتشار این نوشته هستم.

همچنین امشب به منظور آخرین زمینه‌چینی جهت صدور بیانیه شریرانه فوق، کلاب‌هاوسی تحت عنوان «دیپلماسی در ابهام، حمید نوری، رای دادگاه، اسدالله اسدی مبادله» با شرکت «دکتر امید ساعدی» یکی از چهره‌های مورد علاقه و حمایت فرقه رجوی، قاسم شعله‌سعدی، نور‌‌الدین پیرمؤذن وردست امیرعباس فخرآور، محمد منظرپور، رایان عباس‌زاده، میترا بابک، مجید جمشیدیت، جمشید برزگر و ... برگزار می‌شود تا منبر کاوه موسوی گرم شود. کسانی که ناآگاهانه در این کلاب‌هاوس شرکت دارند باید بدانند که بخشی از یک توطئه کثیف قرار گرفته‌اند و موظف‌اند موضع خود را روشن کنند. بعد از رو شدن دست کاوه موسوی همراهان او به دنبال کشف کدام حقیقت هستند؟

ایرج مصداقی ۱۳ جولای ۲۰۲۲ ساعت هشت و ۳۰ دقیقه بعد‌ازظهر، ۱۷ ساعت قبل از صدور حکم حمید نوری

پس از انتشار این مطلب جمشید برزگر در توئیتر با توضیح روشنگرانه‌ای اعلام کرد که وی اطلاعی از برگزاری این کلاب هاوس و محتوای آن نداشته است. ضمن تشکر از روشنگری و احساس مسئولیت وی بایستی توضیح دهم که این وظیفه من نیست در شبی که قرار است روز بعد حکم دادگاه حمید نوری صادر شود از سخنرانان یک کلاب هاوس تک به تک در مورد حضور یا عدم حضورشان در کلاب‌هاوس مربوطه پرس‌وجو کنم. وظیفه من اطلاع رسانی در مورد توطئه صورت گرفته و روشنگری در مورد دست‌های پشت پرده است. برای همین از کسانی که اسیر این توطئه شده‌اند خواستم که توضیح دهند. 

منبع: پژواک ایران

اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

facebook Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

   

نسخه‌ی چاپی  


irajmesdaghi@gmail.com    | | IRAJ MESDAGHI 2007  ©