ایرج مصداقی  
تماس
زندگینامه
از سایت‌های دیگر
مقاله
گفت‌وگو
صفحه‌ی نخست


اطلاعیه مهم دادگاه ناحیه استکهلم در ارتباط با حکم دادگاه حمید نوری

ایرج مصداقی

دادگاه ناحیه استکهلم بعد از ظهر ۷ ژوئیه ۲۰۲۲ بیانیه‌ مطبوعاتی به شرح زیر منتشر کرد. نظر به اهمیت این اطلاعیه نسبت به انتشار عمومی آن اقدام می‌کنم.

اطلاعاتی در رابطه با صدور حکم در مورد نقض جدی قوانین بین المللی و قتل در ایران در سال ۱۳۶۷
منتشر شده در 2022-07-07 توسط دادگاه ناحیه استکهلم
پرونده: B 15255-19
در ۱۴ژوئیه ۲۰۲۲ در ساعت در ساعت ۱۳:۳۰ رأی پرونده نقض جدی قوانین بین المللی و قتل در ایران در سال ۱۳۶۷ اعلام می‌شود و در همین رابطه دادگاه  ناحیه استکهلم کنفرانس مطبوعاتی دیجیتال خواهد داشت و بیانیه مطبوعاتی انتشار خواهد داد.
تقاضا برای شرکت در جلسه مزبور از همین امروز از طریق ارسال ایمیل به منشی دادگاه آنا وستر می‌تواند صورت گیرد. کسانی که چنین سفارشی را قبل از ۱۴ ژوئیه ۲۰۲۲ ارسال کند، یک لینک با رمز عبور دریافت می کنند تا بتوانند در زمان اعلام حکم دادگاه به صورت دیجیتالی آن را دانلود کنند.
دادگاه ناحیه، در ارتباط مستقیم با اعلام حکم، یک کنفرانس مطبوعاتی دیجیتالی برگزار خواهد کرد که در آن قضات مسئول پرونده، اعضای شورای شهر، توماس زاندر و آنا لیلینبرگ گولسلیو، در مورد محتوای حکم گزارش خواهند داد. کنفرانس به زبان سوئدی و انگلیسی است. در طول کنفرانس خبری فرصتی برای سوال وجود نخواهد داشت.
کنفرانس مطبوعاتی فقط برای رسانه ها در نظر گرفته شده است. پیش ثبت نام الزامی است و باید حداکثر تا ۱۲ژوئیه ۲۰۲۲ از طریق ایمیل به منشی دادگاه آنا وستر انجام شود. تصویری از کارت شناسایی خبرنگاری باید با ذکر نام و رسانه ای که ارائه می‌شود به برنامه پیوست شود. کسانی که برای جلسه آماده شده اند یک لینک با رمز عبور دریافت می کنند تا بتوانند در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کنند.
ایمیل : Anna Wester

منبع: پژواک ایران

اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

facebook Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

   

نسخه‌ی چاپی  


irajmesdaghi@gmail.com    | | IRAJ MESDAGHI 2007  ©