ایرج مصداقی  
تماس
زندگینامه
از سایت‌های دیگر
مقاله
گفت‌وگو
صفحه‌ی نخست


دست‌پخت سایت «همبستگی ملی» و خانم دشتی

ایرج مصداقی

سایت «همبستگی ملی» یکی از ارگان‌های فرقه رجوی، مطلبی همراه با عکس سهیلا دشتی یکی از وابستگان این فرقه، تحت عنوان «شوخی نکنید آقایان؛ جهنم زیر پاهای شماست! » انتشار داده است.

در داخل مقاله آمده است:‌ «این مطلب را یکى از دوستان من که معلم است و خواسته که ناشناس باشد فرستاده است».

  

http://www.hambastegimeli.com/%D8%AF%D9%8A%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7/68005-%D8%B3%D9%87%DB%8C%D9%84%D8%A7-%D8%AF%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%E2%80%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AE%DB%8C-%D9%86%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%D8%9B-%D8%AC%D9%87%D9%86%D9%85-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B3%D8%AA

کفگیر فرقه‌ی رجوی به ته دیگ خورده است. چند به اصطلاح «ستون نویس»‌‌اش! هم چیزی برای عرضه ندارند. نمی‌دانند در این وانفسا از چه بنویسند؟ از پیروزی‌های متوالی این فرقه بعد از ترک اشرف و لیبرتی، از عملیات‌های متوالی و ظفرنمون «ارتش آزادیبخش ملی ایران» مستقر در آلبانی، از عملیات‌های بی‌امان و ضربه‌های کوبنده «یگان‌های ارتش آزادی بخش در داخل کشور»، از زنده شدن رهبر مقاومت و کوبیدن مشت محکمی بر دهان ترکی‌الفیصل که او را «مرحوم» معرفی کرده بود و دیگر یاوه‌گویانی که حرف‌اش را باور کرده بودند، از برپایی «هزار اشرف» در اروپا، و ...؟

از قرار  معلوم، این افراد بنا به فرموده، باری به هرجهت مجبور به تولید نوشته و ... هستند. به سطح نازل نوشته‌هایی که در سایت «همبستگی ملی» که البته هیچ نشانی از «همبستگی» و «ملی» ندارد، منتشر می‌شوند، توجه کنید. چه تعداد از هواداران جماعت رجوی، وقت‌شان را برای خواندن چنین نوشته‌هایی تلف می‌کنند؟

قبلاً راجع به مطلب سینا دشتی اخوی خانم سهیلا دشتی که اتفاقاً وی نیز از «ستون‌نویس‌»‌های سایت «وزین» «همبستگی ملی» است، توضیح دادم.

http://www.irajmesdaghi.com/maghaleh-622.html

البته با توجه‌ با تجربه‌ای که از «اخوی گرامی» خانم دشتی داشتم، این‌بار تنها به مقاله رفرنس ندادم بلکه از مقاله و صفحه‌ی اول سایت «همبستگی ملی» عکس گرفتم. چون بار قبل، اخوی ایشان بلافاصله مطلب‌‌اش را تغییر داد و در پایین مقاله یک خط توضیح داد قبلاً در اثر یک اشتباه دو مطلب قاطی شده بود!

مقاله‌ی مورد اشاره‌ی سایت «همبستگی ملی» و سهیلا دشتی و دوست معلم‌اش، در واقع مقاله‌ای است به همین نام به قلم محمد حبیبی یکی از آموزگاران همکار روزنامه‌ی «همدلی» که روز هفتم بهمن ۱۳۹۵ در این روزنامه انتشار یافت.

 http://hamdelidaily.ir/index.php?newsid=25972

 

در آدرس زیر، در صفحه‌ی ۱۲روزنامه،  می‌توانید اصل مقاله را بیابید:

http://www.pishkhaan.net/Archive/1395/11/13951107/Hamdeli7297101100109484955184553.pdf

صاحب‌امتیاز و سردبیر روزنامه همدلی، ولی‌الله شجاع پوریان نماینده دوره‌های ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی است که در حال حاضر عضو شورای شهر تهران است.

آن‌چه که سهیلا دشتی و دوستش و همچنین سایت «همبستگی ملی» سرهم کرده‌اند، واقعیت ندارد و یا همه‌ی واقعیت نیست.

آقای محمد حبیبی نویسنده مقاله، دغدغه‌های انسانی خودش را با نام و نام خانوادگی‌اش همراه با تصویر و ایمیل‌اش در روزنامه‌‌‌‌ای که در داخل کشور منتشر می‌شود، به چاپ رسانده است.

آیا، آقای حبیبی دوست سهیلا دشتی است و خواسته نامش فاش نشود؟ چنین چیزی بعید به نظر می‌رسد؛ چرا که مقاله عیناً‌ با همین عنوان در روزنامه‌‌ی «همدلی» انتشار یافته است.

آیا دوست سهیلا دشتی که از قضا او نیز مانند آقای محمد حبیبی نویسنده مقاله، معلم است و تنها زحمت ارسال مقاله‌ی منتشر شده‌ی آقای حبیبی را کشیده، خواسته نام خودش فاش نشود؟!

جل‌الخالق! آیا تاکنون جایی دیده‌اید یا شنیده‌اید که کسی مطلبی از نویسنده‌ای را بفرستد و درخواست کند نام خودش محفوط بماند؟!

آیا به نظر شما خنده دار نیست که مطلب منتشر شده‌ در روزنامه‌های داخلی را کسی برای دوستش بفرستد و بعد با عکس دوستش در خارج از کشور در سایت «تنها آلترناتیو دمکراتیک رژیم» منتشر شود؟

دوست سهیلا دشتی یا خود او و یا سایت «همبستگی ملی» به سادگی می‌توانستند بگویند این مطلب در یکی از نشریات داخلی انتشار یافته است، نظر به «همدلی» سایت با مفاد آن یا به منظور تنویر افکار عمومی یا .... مبادرت به انتشار دوباره‌ی آن می‌کنیم.

خانم دشتی به گونه‌ای جلوه می‌دهد که گویا وی و دوستش شق‌القمر کرده‌اند.

وقتی آنقدر از دنیا به دور هستید که مهم‌ترین اخبار چند روز گذشته‌ی دنیا توجه شما را جلب نمی‌کند و سایت‌تان در حد یک خبر، به ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا نمی‌پردازد، انگار نه انگار که دنیا بعد از تصمیمات ترامپ در تب و تاب است، چنین دسته‌گل به‌آب دادن‌هایی عجیب نیست.

می‌دانم موضوع بی‌اهمیت‌تر از آن است که در این وانفسا وقت‌مان را با پرداختن به آن تلف کنیم، فقط خواستم بگویم حضرات تا کجا بیراهه می‌روند.

 

ایرج مصداقی ۱۲ بهمن ۱۳۹۵

www.irajmesdaghi.com

irajmesdaghi@gmail.com

 

 بعد از انتشار ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ 

سایت «همبستگی ملی» در یک اقدام شرم‌آور همانطور که حدس زده بودم و در بالا نیز به آن اشاره کرده بودم، به منظور از بین بردن «آثار جرم»، مطلب سهیلا دشتی را بدون توضیح به خوانندگان و پوزش از آنان حذف کرد تا نشان دهد این «فرقه صاحب‌مرده» تا کجا خود را طلبکار مردم می‌‌داند و حاضر به پذیرش مسئولیت اعمالش نیست. این فرقه یک بار دیگر نشان داد که شایسته اعتماد نیست.

منبع: ایرج مصداقی

اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

facebook Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

   

نسخه‌ی چاپی  


irajmesdaghi@gmail.com    | | IRAJ MESDAGHI 2007  ©