ایرج مصداقی  
تماس
زندگینامه
از سایت‌های دیگر
مقاله
گفت‌وگو
صفحه‌ی نخست


با نحوه‌ی کارکرد دستگاه اطلاعاتی و امنیتی در فضای مجازی آشنا شویم

ایرج مصداقی

 

وزارت اطلاعات طی سال‌های گذشته، کاری نبود که علیه من و بچه‌های «کمپین صدای شهدای دهه‌ی شصت ...» انجام ندهد. در روزهای اخیر پس از انتشار مقاله‌ی مشارکت «فرقه‌ی رجوی» در زمینه‌سازی قتل «فراز» و «رها»، 

http://pezhvakeiran.com/maghaleh-81758.html 

دستگاه امنیتی به منظور کاستن از بار فشار روی فرقه‌ی رجوی و از بین بردن پاره‌ای از اسناد که به آن‌ها در مقاله‌‌ام اشاره کرده بودم، صفحه‌ی فیس بوک کمپین «صدای شهدای دهه‌ی شصت- حامیان ایرج مصداقی» را که در داخل کشور بود، از بین برد. متأسفانه تعدادی از چت‌های هواداران این فرقه با اعضای «کمپین» نیز در این میان از بین رفت. در چت‌های مزبور که روی صفحه‌ی فیس بوک «کمپین» قرار داشت، هواداران «فرقه صاحب‌مرده‌» بر اساس رهنمود رهبران‌شان، اعضای «کمپین» را که در داخل کشور زیر شدید‌ترین فشارهای دستگاه امنیتی بودند و هر لحظه بیم‌ جانشان می‌رفت به وابستگی به وزارت اطلاعات و ... متهم کرده و آن‌چه لایق خودشان بود به این انسان‌های آگاه و مسئول نسبت می‌دادند.  

از قرار معلوم در حال حاضر تضاد دستگاه امنیتی با من که یک نفر هستم بیشتر از فرقه‌ی رجوی است که به اعتراف اعضای خودش در داخل کشور و به ویژه نزد جوانان «بدنام» است. 

http://pezhvakeiran.com/maghaleh-81839.html 

به همین خاطر است که در کارزار روشنگرانه‌ای که علیه فرقه‌ی رجوی دارم، دستگاه اطلاعاتی و امنیتی به سمت این فرقه غش می‌‌کند و به آن‌ها مدد می‌رساند. کما این که توضیح دادم تصاویر چت سه نفر از وابستگان فرقه به «رها» و «فراز» را نیز پیش از آن که به دست من برسد مصادره کردند.   

ذکر این نکته لازم است که بخش سایبری رژیم بعد از انتشار مطلب من در مورد قتل بیرحمانه‌ی «فراز» و «رها» 

http://pezhvakeiran.com/maghaleh-81624.html

این صفحه‌ی فیس بوکی را از بین نبرده بود، بلکه پس از انتشار مقاله‌ روشنگرانه‌ام در مورد فشارهای فرقه‌ی رجوی به این خواهر و برادر، مبادرت به حذف آن کرد. 

ادامه مطلب ...

با نحوه‌ی کارکرد دستگاه اطلاعاتی و امنیتی در فضای مجازی آشنا شویم 

منبع: ایرج مصداقی

اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

facebook Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

   

نسخه‌ی چاپی  


irajmesdaghi@gmail.com    | | IRAJ MESDAGHI 2007  ©