ایرج مصداقی  
تماس
زندگینامه
از سایت‌های دیگر
مقاله
گفت‌وگو
صفحه‌ی نخست


«ایران اینترلینک» صدای دستگاه اطلاعاتی رژیم

ایرج مصداقی

 

سایت «ایران اینترلینک» یکی از سایت‌های تابعه‌ی وزارت اطلاعات که توسط مسعود خدابنده محافظ ویژه سابق مسعود‌ رجوی اداره می‌شود، نوشته‌‌ها و مقالات من و دیگر منتقدان و مخالفان مجاهدین را که در مورد اقدامات خیانتکارانه و ضد ملی مسعود رجوی است برخلاف میل نویسندگان از سایت «پژواک ایران» برداشته و بازانتشار می‌دهد؛ سیاستی که بیش از هرچیز مورد استقبال مسعود رجوی و دستگاه ضد انسانی او قرار می‌گیرد. چرا که باعث مخدوش شدن مرزها شده و دست مسعود رجوی را برای تحمیق نیروهایش و به بند کشیدن آنان بازتر می‌کند.

وابستگی این سایت به دستگاه اطلاعاتی و امنیتی رژیم و حرکت در چهارچوب منافع جنایتکاران حاکم بر میهن‌مان اظهر من الشمس است تا آن‌جا که بیش از دیگر رسانه‌های وابسته به رژیم رعایت چهارچوب‌ها و خط قرمزهای حاکمان میهن‌مان را می‌کند. البته نقش مخرب و خائنانه‌ی این سایت پیشتر در جریان جنبش ۸۸ مردم ایران و حمایت از سرکوب بیرحمانه‌ی مردم توسط نیروهای سپاه و بسیج و دستگاه اطلاعاتی و امنیتی هویدا بود.

برای کسانی که به خاطر سیاهکاری‌های رهبری مجاهدین و دافعه‌ی اقدامات خائنانه‌ و ضد حقوق بشری آنان ممکن است فریب ادعاهای گردانندگان این سایت را بخورند و به دامان جنایتکاران حاکم بر کشورمان بغلتند ذکر دو موردی را که در روزهای اخیر اتفاق افتاده ضروری می‌دانم. با این امید که به آن‌ها کمک کند تا راه را از چاه تشخیص دهند.

روز گذشته مقاله‌‌ی کوتاهی با نام «مسعود رجوی بیش از رژیم جمهوری اسلامی از نمایش جهانی فیلم «آن‌ها که گفتند نه» در هراس است» منتشر کردم.

http://www.pezhvakeiran.com/maghaleh-68594.html

در این مقاله‌ روشنگرانه روی سخنم با مسعود رجوی است که در هراس از افشای جنایات رژیم توسط منتقدان و مخالفانش با بسیج وامانده‌‌ترین نیروهایش در «ارتش سایبری اورسورواز» که تحت عنوان «جنگ مقدس سیاسی» سازمان‌دهی شده است به فحاشی علیه آنان می‌پردازد. توضیح کوتاهم در این مقاله در واقع روشنگری در مورد کسی است که در سال‌های گذشته با ارتزاق از «خون شهدا و رنج اسیران» کاسبی ‌کرده و به حیات ننگین خود ادامه داده است. همچنین بیانگر این واقعیت است که مسعود رجوی در جهت نابودی هرآنچه در خدمت منافع او نباشد حرکت می‌کند و در این راه از انجام هیچ زشتی‌ و پلیدی فروگذار نمی‌کند.

علیرغم این که نوشته‌ی کوتاهم چهره‌ی مسعود رجوی را افشا می‌کند اما به خاطر تیتر آن مورد استقبال سایت «ایران اینترلینک» که منافع رژیم را نمایندگی می‌کند قرار نمی‌‌گیرد و آن را باز‌انتشار نمی‌دهند. آن‌ها بهتر از هرکس می‌دانند موضوع فیلم «آن‌ها که گفتند نه» دادخواهی علیه جنایات رژیم و حاکمان میهنمان است و افشای چهره‌ی پلید جنایتکاران و اربابان این سایت. آنان حواس‌شان جمع است که خط قرمز نظام را رد نکنند.

همچنین هفته‌ی گذشته مقاله‌ی «کشتار وحشیانه با استناد به آیات قرآن و سنت» را منتشر کردم.

http://www.pezhvakeiran.com/maghaleh-68489.html

در این مقاله ضمن اشاره به برداشت‌های مختلف از اسلام و جنایاتی که با استناد به آیات قرآن توسط اسلام سیاسی صورت می‌گیرد، به دیدگاه‌ها و عملکرد رهبری مجاهدین در این ارتباط نیز اشاره کردم. این مقاله نیز مورد استقبال این سایت وابسته به رژیم قرار نگرفت چرا که در آن جنایاتی که توسط حاکمان میهن‌مان با استناد به قرآن و سنت صورت می‌گیرد مورد نقد قرار گرفته است و این برای کسانی که درچهارچوب نظام جمهوری اسلامی و منافع آن حرکت می‌کنند قابل انتشار نیست.

همین دو نمونه کافیست تا کسانی که شناخت عمیقی از دست‌های پشت پرده ندارند به حقایق پی ببرند و خود را ملعبه‌ی دست دشمنان میهن و همراهان جنایتکاران قرار ندهند و توجه داشته باشند که هیچ‌چیز نبایستی باعث مخدوش شدن مرز ما با رژیم و دشمن شماره‌ی یک مردم ایران شود.

اما این همه‌ی داستان نیست. عدم دست‌‌درازی سایت «ایران اینترلینک» به این نوع مقالات و خودداری از بازانتشار آن‌ها در این سایت، چهره‌ی دروغپرداز مسعود رجوی را نیز برملا می‌کند. او نزدیک به دو دهه است که برای خاموش کردن صدای مخالفان و منتقدان، آن‌ها را به ناحق به دستگاه اطلاعاتی رژیم نسبت دهد.

او با فریبکاری فرمول «هشتاد به بیست» را اختراع کرده و مدعی می‌شود که رژیم به مزدورانش خط می‌دهد که هشتاد درصد به رژیم حمله کنند و بیست درصد به مجاهدین تا چهره‌شان مخفی بماند! در پرسش و پاسخی که ۶ سال پیش داشتم و در «گزارش ۹۲» بطور مبسوط توضیح دادم او چگونه سیاست گوبلزی خود در این مورد را پیش می‌برد و چگونه با «دجالگری» می‌کوشد منتقدان خود را که دشمنان واقعی نظام جمهوری اسلامی هستند به این دستگاه جهنمی مربوط سازد.

چنانچه می‌بینید مزدوران رژیم حاضر نیستند مطالب علیه مجاهدین را که در آن‌ها به رژیم جمهوری اسلامی و جانیان حاکم بر کشورمان حمله شده بازانتشار دهند.

کسانی که خود را مسلمان می‌دانید لااقل شعار قرآنی را آویزه گوش‌تان کنید: «فاعتبروا يا أولي الأبصار »

هراس از یاوه‌گویی و هتاکی و فحاشی وابستگان و حامیان مسعود رجوی نبایستی مانع از گفتن حقایق و روشنگری در مورد خیانت‌های او شود. مرز محکم و قاطعی بین منتقدان و مخالفان واقعی مسعود رجوی و مزدوران رژیم است.

ایرج مصداقی

۱۰ فروردین ۱۳۹۴

Irajmesdaghi@gmail.com

www.Irajmesdaghi.com

 

منبع: ایرج مصداقی

اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

facebook Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

   

نسخه‌ی چاپی  


irajmesdaghi@gmail.com    | | IRAJ MESDAGHI 2007  ©